Підписано меморандум з Мінцифрою!
Реєструйся та вигравай!
Інформуємо про цікаві матеріали з цифрової грамотності
Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!
Весняні знижки на Розширений пакет послуг!
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
З Днем Соборності України!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

Мінцифра та E-schools популяризуватимуть проєкт Дія.Цифрова освіта
Пт, 07 Тра 2021 08:56:04
Батькам тепер можна відвідувати школи – зміни до постанови санлікаря
Ср, 05 Тра 2021 15:08:43
Вчителі можуть провести урок медіаграмотності та виграти призи для учнів
Ср, 28 Кві 2021 09:03:48
Постачальники газу оголосили свої річні тарифи: найнижчий поки у «Нафтогазу»
Вт, 27 Кві 2021 09:43:33
Травневі свята-2021: скільки і коли відпочиватимуть українці?
Вт, 27 Кві 2021 09:36:32

Доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи. Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності.
З повагою, колектив школи

Відповідно плану роботи закладу освіти з 22.03  по 29.03 2021 року у закладі освіти був проведений «Тиждень книги та поезій».

З 15 по 19 березня в Івангородській філії проходив тиждень спорту.
Уроки фізичної культури в школі нарівні з іншими дисциплінами є відмінним інструментом для всебічного розвитку дитини. Завдяки спорту в дитини розвиваються вміння працювати в команді, дисципліна, лідерство, толерантність і здорова конкуренція. Не кажучи вже про те, що фізкультура — це в першу чергу здоров'я дитини: фізичне та емоційне. Потрібно частіше грати в рухливі ігри та естафети, що сприяють створенню гарного настрою, зміцненню здоров’я, виховують в учнів найкращі риси характеру, розвивають інтелект у школярів.

Сьогодні народилася відома українська письменниця, живий класик української літератури, Ліна Василівна Костенко.

З метою гідного відзначення 207- річниці з дня народження великого поета і мислителя в Івангородській філії проведено ряд заходів для учнів 1-9 класів у рамках Тижня вшанування пам’яті Т.Шевченка, який відбувся з 01.03 по 12.03.2021 року.

Зі святом 8 Березня!!!

Світ не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і загорілася ясним вогнем. В промінні цього вогню світ пізнав творіння української поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину очікуваного майбуття, сповнені незборимої сили заперечення зла і ствердження добра. Ця поетеса – Леся Українка.

Тиждень англійської мови у ОЗО «Христинівського ліцею» Івангородської філії.

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу були проведені тематичні заходи.

Цього дня в України вже традиційно проходять конкурси та флешмоби «Зроби фото з хусткою».
У цей день наша школа ніби розцвіла різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках.

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Закінчується період роботи пришкільного табору "Веселка" Івангородського НВК, який працював в період з 01.06.2019 по 21.06.2019 р.

31.05.2019 р. на подвір'ї Івангородського навчального закладу пролунав останній у 2018-2019 н.р. дзвоник.

Вишиванка – генетичний код українського народу.
В Україні вишивка здавна була неодмінним атрибутом народного побуту, святкових обрядів, як традиційна окраса селянського житла та одягу.

У всі часи квіти були найбільш яскравою і універсальною прикрасою і саду, і приватного будинку, а різноманітні квіткові композиції є гордістю господинь. Навіть, враховуючи той факт, що наші оселі, як правило, прикрашають різні декоративні рослини, однак квіти на присадибній ділянці - це обов'язковий атрибут. І справді, де ще можна настільки близько милуватися красою живої природи, а також безпосередньо брати участь у її створенні. Напевно, саме тому клумби і квітники користуються у нас особливою популярністю, а вирощуємо ми їх з такою любов'ю.
Отож учні Івангородського НВК створили проект "Квіти біля школи"

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану території школи.
В суботнику були задіяні всі учні школи з 1 по 10 клас

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа - наш другий дім. І у ньому має бути чисто та затишно.

29 березня 2019 о 14:32 | Кошельник В. В. | немає коментарів

22 березня 2019 року після уроків біля нашого закладу було гамірно: учні 1-10 класів разом з учителями прибирали з метою благоустрою прилеглої до школи території.

22 березня 2019 о 12:58 | Кошельник В. В. | немає коментарів

Спортивний захід – це завжди веселощі, радість з друзями, командні ігри та задоволення від активного проведення часу. Крім цього, таке заняття прищеплює дітям любов до спорту, а значить формує з них повноцінну особистість.

До 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського